تعمیرات مبلمان و مصنوعات چوبی

هویت ایرانی ، نگاهی جهانی از سال ۱۳۰۰ خورشیدی
بازسازی و تعمیر مبل چوبی

بازسازی مبل به سبک هیواهوم

ما در هیواهوم با بیش از ۱ قربن سابقه خدمات بازسازی و تعمیرات مبلمان شما را با سطح کیفی بی نظیری انجام می‌دهیم. تعمیرات مبلمان و صندلی کار بسیار دشوار و تخصصی می‌باشد. بطوریکه اگر آن را به افراد غیر متخصص بسپارید، ممکن است آن را با آسیب های بیشتری مواجه سازید. ما در هیواهوم با تکیه بر دانش و تجربه ی دیرینه خود مبلمان شما را به بهترین شکل ممکن احیا و بازسازی می‌کنیم.

تاریخچه هیواهوم >

ویژگی های متمایز کننده

۱ قرن تجربه
متریال درجه یک
مقرون به صرفه
ارائه تضمین کیفیت
با خیال راحت
همین حالا سفارش خود را ثبت کنید build ثبت درخواست

نمای قبل و بعد مبلمان

نمای قبل و بعد بازسازی

در فرآیند بازسازی و تعمیرات مبلمان کلاسیک خود می توانید تغییراتی ایجاد کنید که مبلمان شما کاملا نو به نظر برسد. همچنین کلیه دکوراسیون خود را با تغییر رنگ بدنه و طرح و رنگ پارچه های مبل خود تغییر دهید و از چیدمان جدید منزل خود لذت ببرید.

مشاوره رایگان >
بازسازی و تعمیر مبل چوبی

بازسازی شامل چه خدماتی است؟

تقویت چارچوب و استحکام
رنگ آمیزی مبلمان
تعویض پارچه مبلمان
مشاوره رایگان هیواهوم buildارتباط با ما
بازسازی صندلی

بازسازی صندلی

یکی از خدمات این مجموعه بازسازی انواع صندلی کلاسیک، نئوکلاسیک و سلطنتی است. برخی از نمونه‌کارهای انجام شده را در این بخش مشاهده می‌کنید.

مشاوره رایگان >
تعمیر صندلی چوبی

تعمیرات مبلمان و مصنوعات چوبی

گروه تعميرات هيواهوم با سالها تجربه در اين زمينه، تعمیرات مبلمان و انواع مصنوعات چوبي را به حرفه اي ترين شكل ممكن توسط مجرب ترين تيم نجاري، رنگ كاري و رويه كوبي و با مرغوب ترين متريال انجام مي دهد. تعمیرات مبلمان و صندلی کار بسیار دشوار و تخصصی می باشد. بطوریکه اگر آن را به افراد غیر متخصص بسپارید، ممکن است آن را با آسیب های بیشتری مواجه سازید.

بنابراین به منظور بازسازی، نوسازی و تعمیرات مبلمان یا صندلی های خود حتما از متخصصین و تعمیرکارهای ماهر کمک بگیرید. متخصصین و استادکاران مجرب هیواهوم با سالیان سال سابقه هنری و فنی در این حوزه شما را یاری می رسانند. در ادامه برخی از نمونه کارهای تعمیرات و بازسازی انواع مصنوعات چوبی به دست کارشناسان هیواهوم را مشاهده خواهید کرد. همچنین جهت سفارش ساخت مبل راحتی و انواع مبلمان و منصوعات چوبی در سبک های مختلف می توانید با هیوا هوم در تماس باشید.

تعمیرات مبل در تهران

مجموعه مبلمان و دکوراسیون داخلی هیواهوم همواره در تلاش برای ارائه خدماتی نوین، مفید و گسترده بوده است. در این راستا لاین جدیدی تحت عنوان تعمیرات اساسی مبلمان و مصنوعات چوبی در تهران را راه اندازی کرده است. این خط توانایی بازسازی تخصصی و اصولی تمامی محصولات نظیر موارد زیر را دارا می باشد:

 • انواع مبلمان
 • سرویس خواب
 • بوفه و ویترین
 • درب های چوبی

تمامی مراحل تعمیرات مبلمان در هیواهوم، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و همچنین نظارت اساتید برجسته انجام می گیرد.

هزینه تعمیرات مبل

هزینه بازسازی مبلمان کلاسیک

مراحل عمومی تعمیرات مبلمان

مهمترین و اصلی ترین مراحل تعمیرات مبلمان بسته به نیاز مبل یا صندلی شما و درصد خرابی و عمر آن ها متفاوت است. اما به طور کلی می توان مراحل زیر را برای انواع مبلمان راحتی، کلاسیک، سلطنتی یا استیل و نیمه استیل متصور شد:

 1. سمباده کشی و رنگ کاری مبل
 2. برطرف کردن ترک ها و شکستگی های احتمالی
 3. تعمیرات کلاف مبل یا صندلی در صورت نیاز
 4. تعویض اسفنج ها به منظور ارتقای کیفیت نشیمن مبل یا صندلی
 5. تعویض پارچه رو مبلی یا روکش صندلی به درخواست مشتری
 6. رفع اشکالات نجاری و لقی های احتمالی
 7. تعمیر یا تعویض فنرکشی ها
 8. رویه کوبی

تعمیرات کاناپه

تعمیرات مبلمان

سمباده کشی و رنگاری مبلمان

در اولين مرحله تمامي رنگ كلاف با سمباده و ليسه برداشته مي شود و اصطلاحاً به صفر ميرسد. البته به دليل سختي كار در اين مرحله و كاهش هزينه بسياري از انجام اين امر صرف نظر مي كنند. لازم به ذكر است در صورت برداشته نشدن رنگ قبلي پس از مدتي رنگ جديد پوسته و شروع به ريختن خواهد كرد.

مرحله اولیه و اصلی تعمیرات شامل ساختن رنگ لازم برای سطح چوبی یا فلزی مبل است. قسمت هایی که دچار رنگ پریدگی شده اند نظیر دسته ها و پایه ها، تجدید رنگ می شوند.

شکافتن صندلی یا مبل

تعمیر مبلمان بدون شکافتن آنها میسر نمی گردد. لازم است محتویات داخل مبل یا صندلی کاملا تخلیه گردد. بدون آنکه آسیبی به پارچه ها وارد شود. زیرا الگوی پارچه بسیار مهم است و برای تهیه پارچه های جدید لازم است این الگو حفظ و از آن مجددا استفاده شود. پس از شکافتن، کلیه محتویات شامل اسفنج ها، فوم و گونی، تسمه ها و … خارج می شوند.

تعمیر کلاف، تسمه کشی و نصب گونی

پس از تخلیه کامل محتویات لازم است تسمه و گونی جدید برای مبل یا صندلی شما نصب شود. این مرحله بسیار مهم است و باید توسط فرد با تجربه انجام شود. تعمیرات کلاف اهمیت بالایی داشته و لازم است به صورت اصولی و درست انجام شود. زیرا در غیر این صورت مرحله رویه کوبی نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

مراحل تعمیرات صندلی

نصب فوم یا اسفنج

با تکمیل نصب گونی، کارشناس مربوطه فوم یا اسفنج مناسب صندلی یا مبلمان را با در نظر گرفتن شرایط اسکلت کار انتخاب می نماید. اگر مبلمان از نوع استیل باشد، اسفنج بر روی گونی کوبیده خواهد شد. البته این کار به صورت تجربی و با هنر و هوشمندی تعمیرکار مربوطه انجام می شود و دارای قاعده کلی نیست.

تعمیر کلاف در واقع به همه مراحل نصب گونی ها، تسمه، نصب فوم و اسفنج گفته می شود. کلیه اجزای نامبرده، اسکلت مبل یا صندلی شما محسوب می شوند.

آماده سازی پارچه رویی

پارچه روکش مبل در این مرحله آماده می گردد. به این صورت که توسط الگوی موجود برش داده شده و مراحل خیاطی انجام می گردد. در انتخاب پارچه رویی مبلمان خود به جنس و نوع اسفنج، ضخامت لازم و نحوه برش آن توجه لازم را داشته باشید. در خصوص مبلمان چرمی نیز فرآیند آماده سازی پارچه رویی به همین صورت است.

رویه کوبی

قطعاً مهم ترين مرحله در تعمير مبلمان رويه كوبي است. مرحله رويه كوبي هم شرايطي نزديك به رنگ دارد. صنایع چوبی راش (هيواهوم) در مرحله اول تمامي مواد اوليه كه سالها استفاده شده و تبديل به مواد آلوده و زائدي شده اند را تخليه می نماید. (یا اصطلاحاً به صفر مي رساند) كه اين مرحله از جهت تأمين سلامت مصرف كننده بسيار حائز اهميت است.

رویه کوبی و تعمیرات صندلی

 

نمونه بازسازی و رویه کوبی صندلی در هیواهوم

در ادامه كلاف مبلمان را براي مواد جديد مانند ( لفاف ، فنر پاكتي ، فوم سرد ، ph و اسفنج ) آماده می نمایند. استفاده از اين مواد بسته به نوع مبلمان شرايط متفاوتي دارد. توجه داشته باشید مراحل نامبرده شامل همه انواع بازسازی و تعمیرات مبلمان نخواهد شد. زیرا در بسیاری از موارد تنها بخش کوچکی از مراحل فوق لازم است.

نمونه بازسازی و تعمیرات زیره صندلی در هیواهوم

نمونه تعمیرات زیره صندلی در هیواهوم

 

تعمیرات صندلی در هیواهوم

نجاری

نجاري در تعميرات تنها در مواردي كه كلاف يا بدنه دچار شكستگي شده باشند انجام ميشود. در بعضي از موارد متاسفانه شكستگي ها از قسمتي هستند كه قابل ترميم نيست و عملاً كار و زمان صرف شده روي آن بيهوده است. نجاري كه ركن اصلي در صنعت چوب و مبلمان است بخشي كاملاً تخصصي و نيازمند علم و تجربه فراوان در اين عرصه است.

بازسازی و تعمیرات مبلمان کلاسیک

گروه هیواهوم با تکیه بر تخصص تعمیرکاران و نجاران حرفه ای خود، به تعمیرات بازسازی و نوسازی انواع مبلمان کلاسیک شما می پردازد. در نتیجه می توان مبلمان کلاسیک و نفیس خود را با آسودگی خاطر به دستان هنرمند استادکاران این مجموعه بسپارید. با نوسازی مبل های سبک کلاسیک و نئو کلاسیک می توانید به طور کلی دکوراسیون منزل خود را از نو طراحی کنید.

مراحل انجام تعمیرات در هیواهوم چگونه است؟

تعمیر مبل کلاسیک تهران

مرحله اول رسيدن به اسكلت

اين نخستين گام آغاز عملیات بازسازی در هیواهوم است. بسته به نوع محصول تمامی اجزاء تشکیل دهنده نظیر، پارچه، متریال داخلی (اسفنج)، رنگ بدنه به صفر رسیده و اصطلاحاً اسکلت می شوند. این شیوه تفاوت عمده و اصلی بین هیواهوم و دیگر برند ها است. چون معمولا در جهت کاهش هزینه ها بسیاری از مواد داخلی مبلمان خارج نمی شود و فقط تقویت می شوند که این امر در هیواهوم اتفاق نمی افتد.

مرحله دوم عیب یابی

در این مرحله کلاف اصلی بررسی می شود. در صورت بروز مشکل توسط تیم نجاری بر طرف خواهد شد. لازم به ذکر است که این مرحله به شکل کاملاً تخصصی انجام می شود. تا برطرف شدن کامل عیوب به مرحله ی بعدی انتقال پیدا نمی کند.

مرحله سوم پاشش رنگ بدنه

در این مرحله ابتدا چوب تا حد امکان تراشیده و با کمک ماشین آلات مربوطه به حالت خام خود می رسد. دلیل انجام این پروسه رسیدن به بافت اصلی چوب و برداشتن لایه ی پر قدرتی نظیر پلی استر است. بافت چوب شرایط مساعدی را برای جذب اصولی و مناسب رنگ دارد. در عین حال پس از پاشش رنگ، اساتید رنگ کاری هیواهوم به چوب استراحتی چند روزه می دهند تا رنگ به بافت و منافذ چوب نفوذ کند. در انتها برای فیکس شدن رنگ نهایی و همچنین جا افتادگی آن از پوشش پلی استر به صورت چند مرحله ای استفاده می شود.

تعمیرات مبلمان کلاسیک و سلطنتی در تهران

مرحله نهایی رویه کوبی

این مرحله نمایان کننده ی کیفیت، تمیزی و زیبایی نهایی محصول تعمیر شده است. به همین جهت هیواهوم از کادری آگاه و با تجربه بهره گرفته است که می تواند تمامی محصولات چوبی در دسته بندی ها و سبک ها ی مختلف را به بهترین شکل رویه کوبی کند. تمامی متریال ها و اجناس به کار رفته در کلاف داخلی از بهترین و مرغوب ترین کارخانجات کشور تهیه و اجراء می شود. هیواهوم تمامی مواد و متریال های مصرفی خود را با ضمانت نامه معتبر ارائه می کند.

نمای قبل و بعد بازسازی مبل تک نفره کلاسیک

در فرآیند بازسازی و تعمیرات مبلمان کلاسیک خود می توانید تغییراتی ایجاد کنید که مبلمان شما کاملا نو به نظر برسد. همچنین کلیه دکوراسیون خود را با تغییر رنگ بدنه و طرح و رنگ پارچه های مبل خود تغییر دهید و از چیدمان جدید منزل خود لذت ببرید.

نمونه بازسازی مبلمان تک نفره کلاسیک

نمونه مبل تک کلاسیک بازسازی شده در هیواهوم

نمای قبل و بعد صندلی های ست کلاسیک

کلیه مراحل رنگ کاری و تغییر رنگ به انتخاب مشتری، انتخاب پارچه ها، تعویض روکش، اسفنج ها و … موجب گردیده که صندلی ها کاملا نو به نظر برسند. با بازسازی اصولی و صحیح می توانید سبک مبلمان خود را از نیمه استیل به استیل و سلطنتی تغییر دهید. در ادامه تصاویر بیشتری از قبل و بعد تعمیر مبل سلطنتی، تعمیرات انواع صندلی و کاناپه را در مجموعه هیواهوم می بینید.

بازسازی صندلی های ست کلاسیک

نمونه بازسازی صندلی کلاسیک

تفاوت شیوه و نوع تعمیرات در هیواهوم با دیگر برند ها در چیست ؟

هیواهوم به شکل تخصصی و توسط تیمی حرفه ای متشکل از افرادی آگاه و با تجربه که در زمینه های مختلف نظیر:

 • نجاری
 • پاشش رنگ
 • رویه کوبی

که سالها در این زمینه ها فعالیت می کنند دعوت به همکاری کرده است. این اساتید بسته به نحوه و نوع تعمیرات، تمامی اجزاء و متعلقات محصول را مجدداً بررسی و شروع به بازسازی آنها می کنند. جهت تعمیر صندلی چوبی خود در انواع مختلف و سبک های کلاسیک و سلطنتی با کارشناسان هیواهوم تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات مبلمان

این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد. بطوریکه به جرات می توان گفت هزینه های مربوط به تعمیرات مبل یا صندلی اصلا قابل تخمین به صورت دقیق نیست. اما به طور کلی هر قدر مبلمان شما نفیس تر و گران قیمت تر باشد، هزینه تعمیرات آن نیز به طبع آن بالاتر خواهد بود.

همچنین زمان لازم برای تعمیرات و استفاده از مواد درجه یک و با کیفیت همگی در میزان هزینه ها تاثیر بسزایی خواهند داشت.

اين مطالب را بيان كرديم تا بگوييم حتي در تعمير شكستگي يك مبل اگر فرد نجار اگاهي كافي را نداشته باشد و بر پايه اصول كار خود را انجام ندهد پس از مدتي مبل دوباره به همان حالت اوليه خود برخواهد گشت. ما در هيواهوم با بهره گيري از با تجربه ترين و متخصص ترين نجارها در تلاشيم تا خدماتي مطلوب و حرفه اي به شما مشتريان عزيز ارائه كنيم. رویه کوبی صندلی چوبی، تعمیر روکش میز چوبی، ازسازی مبل راحتی، بازسازی صندلی چوبی، بازسازی تبدیل بوفه قدیمی به کنسول یکی دیگر از خدمات قابل ارائه در این مجموعه می باشد.

حتما بخوانید:

روش چیدمان اصولی مبلمان در منزل

راهنمای خرید مبلمان راحتی با کیفیت 

راهنمای خرید مبلمان استیل


phone_in_talk
مشاوره رایگان
فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون داخلی هیوا هوم